Problém s instalací aplikace   zodpovězená otázka

Offtopic

Dobrý den, mám takovýto problém - vytvořila jsem aplikaci v VB.net 2005. Problém nastal, když ji chci nainstalovat na další počítače (kde naní vývojové prostředí). Po klepnutí na setup se objeví hlášení o tom, že je nutý .netFramework (i přesto, že na počítači naistalovaný je). A tlačítka Install - storno. Když klepnu na storno, moje aplikace se nenainstaluje. Když na instal - znovu se stáhne framework a nainstaluje se (opraví se). Počítač zrestaruju podle pokynů. Znovu spustím setup - a problém se opakuje (opět poždaduje stažení FrameWorku,... Mohl by někdo poradit, co s tím? Kde by mohl být problém? Za každou reakci předem děkuji. Adéla

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Stahujete a instalujete .NET Framework verzi 2.0, případně nejnovější 3.5 SP1?

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Stahuju a instaluju tu nejnovější verzi - ale problém přetrvává. Adéla

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pokud má aplikace instalátor ve Windows Installeru vytvořeném ve Visual Studiu (mimochodem hnůj největší takový instalátor), potom je chyba v tom, že tento instalátor nedokáže detekovat .NET Framework 2.0 pokud je instalována novější verze (3.5 SP1). Buď odinstalujte Framework 3.5 a nainstalujte 2.0 nebo kontaktujte tvůrce instalátoru. Ještě je také možné použít různé obskurní postupy, jako například extrahovat obsah MSI souboru pomocí nástroje Orca a podobně.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback