Poznámky do Start Page   zodpovězená otázka

Visual Studio

Zdravím, chtěl bych ve VS v okně "Visual Basic Developer News" míto RSS kanálu psát svoje poznámky co mám ještě dodělat na projektu. Přes menu tools/options/environment/startup... to nejde. Nebo nevím jak. Pokus otvírat v tom okně notepad nejde. Nemá někdo nějakou zkušenost ?

Díky

Jan

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

K tomu slouží něco jiného. View\Other Windows\Task List (Ctrl+Alt+K). To je panel úloh, do kterého se poznamenává co se má ještě udělat a po vyřešení to lze pěkně přeškrtnout jako dokončené. Ukládá se to pro každý projekt zvlášť což je výhodné. Kromě toho umí Task List zobrazovat a přecházet na příslušně označené (TODO, HACK) komentáře v souborech projektu.

nahlásit spamnahlásit spam -3 / 3 odpovědětodpovědět

TO znám, ale mám na mysli něco jiného. Chtěl bych si udělat poznámky co jsem naposled dělal a nedodělal. Někdy zapomenu ve kterém projektu to bylo.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Tak potom jedině otevřít si textový nebo HTML soubor s poznámkami v nové záložce, úvodní Start Page se změnit nedá.

nahlásit spamnahlásit spam -3 / 3 odpovědětodpovědět

Od Visual Studia 2010 se už start page změnit dá, takže si do ní můžete přidat co chcete.

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

Díky za odpovědi.

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback