"Plaváčkova" Patička vždy dole versus MasterPage   zodpovězená otázka

HTTP/HTML

Patičku vždy dole od Plaváčka asi znáte (http://weblog.plavacek.net/2005-02.html#....

Chtěl jsem toto řešení nasadit na MasterPage, ale ouha.

Mám dvousloupcový layout, vlevo menu a vpravo ContentPlaceHolder. Pozicování mám vyřešeno pomocí float, za posledním divem s vlastností float mám samozřejmě CSS "čistič" (ukončení obtékání).

Pokud je málo textu v ContentPlaceHolderu, patička je dole tak jak má. Pokud je ho ale více, patička zůstává fixně na určité pozici a překrývá text a text se vypisuje dále pod patičkou.

Problém je v tom, že když místo ContentPlaceHolderu vložím samotný text (krátký i dlouhý) a zdroják uložím jako *.html či *.aspx vše pracuje jak má. Z toho mi vyplývá, že problém musí být jinde než v samotném CSS.

Nevíte v čem by mohla být chyba? Respektive o nějakém podobném a funkčním řešení pro MasterPage??

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Podívejte se, co to do stránky generuje za HTML. ContentPlaceHolder podle mě do stránky renderuje div, takže zkuste zjistit, jaké CSS vlastnosti se na ten div aplikují.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

nastav DIV-u aj pätičke position:relative

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback