PDA a Bluetooth COM port   otázka

Offtopic

Zdravim vsechny jsem technik pouzivajici konfiguracni software, nic sloziteho par funkci a resim ted jednu otazku zda-li by se dal software prevexlovat do PDA software pouziva pro komunikaci COM port. Moje predstava by byla mit Bluetooth adapter a v PDA si pustit program...Bluetooth v PDA dokaze pracovat s tzv. virtualnimi COM porty...prosim nehazte po me kameni ani vejce, ale rozmluvte mi to nebo prosim poradte co a jak. Dekuji :o)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Neměl by to být velký problém, ovšem je třeba brát v úvahu, že v .NET Compact Frameworku (pro mobilní zařízení) chybí některé věci z plnohodnotného .NET Frameworku, takže něco by možná bylo nutné předělat.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

To neumíte vymyslet lepší název, který by vystihoval, na co se ptáte, než "Jsem uplny LAMER ale chci se jen zeptat"?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback