programování na mobilu   zodpovězená otázka

Offtopic

ahoj mám dotaz zda existuje nějaký zpusob jak si přenést práci "domu" do mobilu

mám nokii n70 a na netu jsem četl něco o tom že sqeuak (programocací program) lze spustit i na mobilu nebo jakémkoli systemu co je na tom pravdy?...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nevím, jestli dobře chápu, co chcete udělat. Pokud chcete naprogramovat aplikaci v jazyce VB.NET a spustit ji na mobilním telefonu, který má v sobě Windows Mobile, není to problém, akorát musíte mít velké Visual Studio, Express edice nestačí. Pokud chcete programovat tak, aby to šlo prakticky na všech mobilech, zkuste Javu. O Squeaku jsem nic neslyšel, takže neporadím.

Pokud chcete programovat přímo na mobilním telefonu, tak vězte, že bez pořádné klávesnice to nemá cenu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

nemám u umyslu programovat na mobilu jako na pc spíš jen to byla pro mne nezodpovězená otázka ale myslel jsem že na tento druh programování se hodí spíše "c" a navic pokud jste to myslel jako naprogramovat si vlastní prostředí tak to bohužel neumim ikdyš by to mohla bejt zábava ne?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

V céčku na mobil nic nenapíšeš. Na mobily se píše v Javě, taky jsem napsal jednoduchou hru, ale moc se mi to nelíbilo, každej telefon si to implementuje po svým a je to celý takový divný. Ale dá se.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

jen otázka ze zvědavosti co obnáší napsat si vlastní programocací prostředí teda krom spousty zkušeností

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Hlavně tu spoustu zkušeností a dobrý návrh. Jinak to bude třeba fungovat, ale bude to nestabilní bastl.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback