VB6 send mail   zodpovězená otázka

VB6/VBA

Zdravím,

nemáte někdo prosím funkční kod pro odesílání mailů, třeba přes SMTP server. Nebo vítám jakoukoliv možnost. Dřív mi to fungovalo a teď jako by změnil zabezpečení. Jde mi odesílání ze schránky třeba na seznam.cz

Předem děkuji všem...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Podíval bych se sem www.planet-source-code.com určitě tam najdeš co potřebuješ, kod už nemám přešel jsem na net, ale nejsem rýpal ale vždy jsem se snažil hledat sám a až potom s konkrétním problémem jsem šel sem o radu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Děkuju za radu. Maily jsem normalně odesilal až pak to najednou nešlo, tak si myslím že je změna připojení na seznam.cz tak jsem se zeptal jestli o tom nikdo něco neví. Hledal jsem na netu dva dny jiný řešení, ale bez úspěchu... Jdu dledat na doporučených stránkách. Ještě jednou dík...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zkuste tohle:

Sub OdesliMail()
        ' Vytvoreni nove zpravy, zadani adresy odesilatele a prijemce
        Dim Zprava As New System.Net.Mail.MailMessage("""Odesilatel"" <[email protected]>", "[email protected]")
        Zprava.Subject = "Predmet testovaci zpravy"
        Zprava.Body = "Telo testovaci zpravy"

        Dim mailClient As New System.Net.Mail.SmtpClient()

        ' Domenovy nazev nebo IP adresa serveru, pres nejz se bude email odesilat
        mailClient.Host = "Mail.VaseDomena.cz"

        ' Prihlasovaci udaje, pomoci nichz probehne SMTP autentizace
        Dim Prihlaseni As New System.Net.NetworkCredential("[email protected]", "Heslo")
        mailClient.UseDefaultCredentials = False
        mailClient.Credentials = Prihlaseni
        Try
            mailClient.Send(Zprava)
            Response.Write("Email byl v pořádku odeslán na adresu " & Zprava.To(0).Address & ".")
        Catch ex As Exception
            Response.Write("Při odesílání zprávy došlo k chybě:<BR>" & ex.Message)
        End Try
End Sub
nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

To není pro VB6.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback