Klávesové zkratky pro C#   otázka

C#, Visual Studio

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jakou klávesovou zkratkou lze vložit do kódu v C# složené závorky:

 {

 }

Nepochybuji o tom, že zkratka existuje, jenom se mi ji nedaří nalézt. Zkoušel jsem MSDN i google, bohužel neúspěšně. Nenapadá mě jak správně formulovat dotaz pro vyhledávání.

Děkuji za rady

J. Bartošek

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

{ = Alt + B

} = Alt + N

Anebo si přepněte klávesnici na AJ ;)

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

já myslel klávesovou zkratku pro vložení celé dvojice závorek naráz, ta operace vkládání závorek mi přijde velice častá a ruční psaní závorek trošku nemotorné

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Určitě to půjde, ale bude to spíš řešit samotnej editor. Pamatuju, že když sem tvořil v PSpadu tak doplňoval koncový závorky automaticky. Teď jsem to zkousel ve visualku a tam to nejde, ale veřim že někde v nastavení to půjde aktivovat :-)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Řešení problému jsem nalezl na MSDN, ale bohužel je třeba vytvořit makro a s tím si nevím rady. Nejsem si jistý, jestli express edice VS obsahuje makro editor, který danou funkcionalitu zajišťuje. Mě se nepodařil spustit.

pro ty, které to zajímá, zde je odkaz:

http://blogs.msdn.com/kirillosenkov/arch...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback