VS 2010 Express   zodpovězená otázka

Visual Studio

Zdravím a mám dotaz jestli už vyšlo VS 2010 EE. Nepodařilo se mi to najít.

Díky.

Jan

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Buď jste mimořádně neschopný, nebo jste se ani neobtěžoval hledat. Je to hned první odkaz vyhledaný Googlem na dotaz "Visual Studio 2010 Express Edition".

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

"Buď jste mimořádně neschopný" zabil :D máš bod :D ... inak pre info toho čo sa pýtal , tak už je aj cracknutá Ultimate verzia ;)

nahlásit spamnahlásit spam 0 / 2 odpovědětodpovědět

O crackování a warezu tady radši moc nepovídejte, jste na Internetu a kdokoliv si může zjistit, odkud jste. Není tedy zrovna moudré přiznávat se k nelegální činnosti, navíc se tím ještě chlubit.

Zrovna konkrétně u vás je vlastnictví Ultimate edice pouze typickým českým nasyslením i toho, co nepotřebujete a nevyužijete. Vzhledem k tomu, že jste začátečník, vám ještě dlouho bude stačit Express edice.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Jsem už starší člověk a váš způsob vyjadřování mi připadá poněkud hulvátský a to nemyslím je tuto odpověď. Ale díky za typ, to jsem zkutečně nezkoušel.

Jan

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Je pravda, že by na těchto stránkách mohl být odkaz na stažení Visual studia vždy nejnovější verze aby si i starší programátoři stáhli aktuální verzi. Né každý zvládá vyhledávání na Microsofťáckých stránkách. Někdy to vzdávám i já a raději googlim.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Bohužel, nedaří se mi stáhnout BV 2010 EE. NA stránkách je najdu, zvolím jazyk a pak mi Mikrosoft poděkuje za stahování, ale nic neztáhnu. Nemá někdo radu ?

Díky Jan

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pamatuju si že u verze 2005 a 2008 se Vám stahnul velice malý instalační soubor (downloader). Ten po spuštění teprve stáhnul Visual Studio samotné a po úspěšném downloadu spustil instalaci.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Jojo, mají tam chybu. Tady je přímý link na stažení:

http://go.microsoft.com/?linkid=9709929

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Díky to je ono zadařilo se.¨

Jan

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

teda abych pravdu řekl tak Visual Basic 2008 EE je rychlejší. Verze 2010 je taková línější.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Mne sa zasa zdá že 2010 je niaka rýchlešia , ked sa to tak vezme neni tam cítíť rozdiel , ale asi to bude mojou core i7 960 .... na slabších pc to bude asi inak :)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Mně příjde VS 2010 svižnější. Je ale pravda že nemám Express verzi ale Profesional. Navíc mi to příjde o dost přehlednější. Sice netuším čím to je, protože mám defaultní nastavení (stejně jako ve VS 2008) a řekl bych že to je víceméně hodně podobné. Asi jen subjektivní pocit, ale rohodující je výsledek:)

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Teda musím uznat, že máte Všichni pravdu, že Visual Basic 2010 je super. Je i přehlednější. Máme v práci slabší komply a tak se tam vždycky otevře okno "Preparing solution" a chvilku to tam stojí.

Chtělo by to asi instalovat na silnějším počítači.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback