Tisk ve VB 2010 EE   otázka

VB.NET, Tisk

Zdravím všechny

nainstaloval jsem VB 2010 EE. Nejde mi ale vytisknout kód barevně. Což v 2008 chodilo bezvadně. Nemá někdo nějakou radu?

Díky

Jan

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dobrý den,

pokud chcete radu, uveďte kód, který pro tisk používáte.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Máte pravdu, netiskne to barevně. Tak to je tedy velký problém. Pro pana Kitnera podotýkám, že se jedná o tisk kódu přímo z vývojového prostředí, ne tisk ve vlastní aplikaci.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

To by mě zajímalo spíš obecně - k čemu si kdo potřebuje tisknout kód? Nenapadá mě žádné rozumné využití.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Kód si tisknu běžně, lépe s v tom potom vyznám. Je to přehlednější. Zapisuju si do papírové verze co udělat atd. Prostě tisk kódu beru jako nedílnou součást práce.

Jan

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Tisk kódu jsem použil asi dvakrát v životě, ale i tak je nehoráznost, že věc která fungovala ve starší verzi nefunguje v nové verzi.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Ano mě to potom došlo, ale když jsem se pokusil příspěvek přepsat, měl server vbnet.cz výpadek.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback