Lokalizované chybové hlášky   připomínka

Offtopic

Pokud pana Linharta stále (i když je to docela dlouhá doba) trápí to překládání chyb .NETu do češtiny (viz. blog O.L.) tak http://www.unlocalize.com/

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Toto homemade polofunkční řešení je nepoužitelné. Existuje oficiální překladač přímo od Microsoftu. Má filtr na jednotlivé produkty a je vždy aktuální.

http://www.microsoft.com/language/en/us/...

Navíc můj problém nebyl překládání do češtiny, ale z češtiny.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Tak se mi zdá, že na www.unlocalize.com řeší právě to "odlokalizování" z češtiny. Navíc tam mají akcelerátor do exploreru, takže odpadá nutnost přecházet na jejich stránky (tedy pokud se jedná o aspx).

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Jestlipak to nebude tím, že ti Vaši oblíbení "abonenti" jsou z Windows a ne z .NETu? A na těch stránkách se píše, že zatím podporují hlášky jen z .NETu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tyhle "translátory" jsou k ničemu, stačí českou hlášku vždy slovo od slova přeložit do angličtiny a vyhledávač už to najde, protože se plus mínus dvě slova trefíte.

Akorát to chce vědět, že závod není race, ale factory, protože jinak budete marně hledat hlášku "Načítání závodu třídy se nezdařilo".

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

Mě se to už náhodou párkrát hodilo, takže bych to úplně nezatracoval. On je to dost opruz překládat něco slovo od slova.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback