AjaxControlToolkit.dll   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Dobrý podvečer.

Dostal jsem se do problému, kdy mám napsanou a zkompilovanou aplikaci se starou knihovnou AjaxControlToolkit.dll, která neobsahuje html Editor. Aplikaci rozšiřuji, a chci využít ve stránkách i novou knihovnu AjaxControlToolkit.dll, ale nemůžu přehrát starou knihovnu novou. Jak jednoduše udělat, abych mohl ve WebWorm aplikaci mít starou i novou AjaxControlToolkit.dll knihovnu ?

Předem moc děkuji za radu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Proč tam potřebujete starou i novou verzi? Nová je zpětně kompatibilní.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Na stránce http://ajaxcontroltoolkit.codeplex.com v sekci download jsem stáhnul AjaxControlToolkit.Binary.NET4.zip, tou jsem nahradil stávající starší knihovnu a při kompilaci jsem dostával hlášení, že nemůže načíst assembly a po přehrání starší knihovnou vše fungovalo zase fpohodě. Nakonec jsem našel zálohu nezkompilovaného WebProjektu, starou knihovnu ajaxu jsem nahradil novější(verze 3.0.30930.28736), vše zkompiloval znovu a vše již funguje vpořádku i s novou knihovnou.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Záleží, jestli vaše webová aplikace jede na ASP.NET 3.5 nebo ASP.NET 4. Čtyřkovou verzi nemůžete použít ve starším ASP.NET.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Starý web kompiluju jako 3.5 a nový je již na 4.0. To by asi mohlo být ono. Díky za radu, vyzkouším starý web převést na 4.0 a překompilovat.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback