Špatné zobrazování ASP .Net stránky   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Zdravím, konečně jsem překonal svoji lenost a odhodlal se že se začnu učit vytvářet webové stránky. Narazil jsem ale na jeden nepříjemný problém.

Ve zdrojovém kódu stránky, popř. v CSS provedu nějaké změny, refreshnu náhled ve Visual Studiu a změny se tu projeví a vypadají přesně tak jak jsem zamýšlel. Pokud ale projekt spustím, stránka se vyrendruje uplně jinak (např. změním barvu z původní tmavě šedé na bílou, ale po spuštění projektu je ve Win WinExploreru stránka pořád šedá i když náhled ve Visual Studiu ukazuje že je bílá. To samé dělá s velikostí některých komponent (třeba image) apod. Divné ale je že to dělá jenom u některých vlastností (zejména background color) a pouze u některých elementů. Bohužel se mi nepodařilo najít nějakou souvislost.

Je toto normální chování a budu si na něj muset zvyknout něbo se jedná o nějakou chybu? Používám Visual Studio 2010 Profesional a Windows Explorer 8. Dělá mi to u všech projektů (ASP .Net aplication běžící na .Net 4)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

V prohlížeči zmáčkněte Ctrl-F5, aby se všechno natáhlo znovu. Prohlížeče si často kvůli snížení objemu stažených dat cacheují obrázky, CSS styly atd.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Aha, teď už to je ok, díky moc:)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback