Windows Phone 7   připomínka

Windows Phone

Zdravím,

napadlo mě, že byste sem mohli začít psát články o vývoji mobilních aplikací pro novou platformu Windows Phone 7.

Nástroje i prototypové ROM do emulátoru jsou již oficiálně venku, takže vše potřebné se již dá sehnat.

A do začátku by se hodilo pár návodů, jak využívat .NET objekty specifické pro WP 7.

Díky.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Myslím že tuto platformu čeká dříve nebo později to samé co Kin a doufám že s tím i konec divize Windows Mobile, která akorát neúspěšně parazituje na jiných produktech.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Tak to by ma zaujímalo, ako to parazituje. Ja na mobiloch vidím iba to, že od prvého Apple Iphone už tažko narazíte na mobil s bežnými smerovými tlačidlami, ktoré sú na niektoré typy hier vhodnejšie, ako dotykový display.A tých hier na nedotykové mobily je nespočetne.

Taktiež, existuje nejaká iná divízia, ktorá obsahuje sadu office ?

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Motivace pro to moc není, jelikož ten telefon nemáme v ruce. A navíc je to obyčejný Silverlight a XNA.

Mimochodem byl bych nerad, kdyby Windows Mobile zanikly a nepokračovaly. Současný stav je hrozný a jiné mobilní platformy nechci, protože mi nevyhovují a neumí půlku věcí, na které jsem zvyklý.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Děkuji za reakce...

Ta možnost tu je a dříve nebo později uvidíme, co se s WP 7 stane, takže se budeme moci podle toho zařídit.

Každopádně, je mi celkem líto, že se Windows Mobile rozdělil na iPhone křížený se Zunem a na mrtvou větev něčeho pod úrovní XP. a doufám, že alespoň jedna z těchto větví se bude rozvíjet dál (byl bych radši za aktuální Windows Mobile 6.xxx).

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Zas na druhou stranu je dobré, že se to rozdělilo. Windows Mobile je už hodně starý koncept a z každou novou verzí sebou táhne i špatné zastaralé věci, které prostě dnes už nejsou "in". A co si budeme povídat, nároky na mobilní telefony jsou dnes někde jinde než byli kdysi. Nová platforma již proto byla potřeba, spíše bych ještě nepozastavoval vývoj té starší.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dnes si hlavně všichni výrobci myslí, že telefon si každý pořizuje, protože se chce bavit, sledovat videa na YouTube a hrát hry. Nikdo tak nějak nepočítá s tím, že by na telefonu člověk chtěl pracovat.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zdravím chcem sa spýtať či ste po tých pár rokoch nezmenili názor a nechcete písať niečo o WP8

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Mám aktuálně telefon s Windows Phone 8 a je to prakticky to samé, oproti sedmičkám je to trochu rychlejší a je tam pár drobných vylepšení. Aplikací je aktuálně dost a nepostrádá to žádné zásadní funkce.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

windows phone 8 je už dospelý systém, rád by som naň programoval vo voľnom čase, už som to skúšal, len ma brzdí pár vecí ktoré ešte neovládam a preto hľadám nejaké články ktoré by ma pomaly posúvali vpred... najlepšie by bolo v jazyku ktorému rozumiem dokonale čo sa o EN nedá povedať :(

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback