ASP.NET 4 Menu a RenderingMode   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Dobrý den všem.

Mám problém se zobrazením menu při načítání stránky. Menu se nejdříve zobrazí jako list bez stylů a pak se definované styly na příslušném menu uplatní. Takže například horizontální menu se nejdříve zobrazí ve vertikálním zobrazení a pak se zobrazí horizontálně. Podobně u vertikálního menu se nejdříve zobrazí položky menu s různou šířkou a po načtení css stylu je vše v pořádku. Vypadá to jako by se stránka načítala postupně, nejdříve html tagy a pak css styly. Dokud jsem používal v prvku menu RenderingMode="Table" tak to bylo v pořádku(jelikož tabulka se zobrazí až když je kompletní).

Menu je použito na MasterPage a RenderingMode="List"

Děkuji za Vaše odpovědi

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

S tímhle asi bohužel nic moc nenaděláte, některé prohlížečky tohle prostě dělají, že se snaží stránku zobrazit ještě před tím, než mají všechny CSSka. Jediné, co mě napadá, je nastavit tomu menu style="display: none" a na konci posledního CSSka to přepsat s pomocí příznaku !important.

Ale nevím, jestli to bude fungovat (nezkoušel jsem) a není to hezké.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback