WCF host   otázka

WCF/WS, .NET

Dobry den. Chcel by som pomoct ohladom WCF hostu... Vzdy ked spustim svoju sluzbu na iis tak pohode fakci to je to na nete ale ked to skusam davat do test clienta vyvolam nejaku funkciu tak mi vrati tento error...

Failed to invoke the service. Possible causes: The service is offline or inaccessible; the client-side configuration does not match the proxy; the existing proxy is invalid. Refer to the stack trace for more detail. You can try to recover by starting a new proxy, restoring to default configuration, or refreshing the service.

Zaujimavejsie je skor to ze ked si spravim WinForm app tak tam mi to hostuje a ide to. A ked si spravim WindowsService tak to pise ten isty error ako na iis. Uz fakt neviem co robit...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tohle znamená, že konfigurace služby na WCF klientovi a službě je rozdílná. Porovnejte příslušné konfigurační sekce v konfiguračních souborech. Pro editaci konfiguračních parametrů pro WCF doporučuji používat nástroj Service Configuration Editor, který je součástí Wndows SDK.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Neviem presne co porovnavat ale ked som porovnal vo WCF Test Client-ovy Config file fungujuceho servisu cez WPF a servis spusteny cez IIS alebo WindowsService je to rovnake... Az nato ze pri WPF hoste mi to ide a pri WindowsServise a IIS to pise tu chybu co som hore pisal... Som fakt z toho vedla...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zkontrolujte hlavně nastavení EndPointů. Některé výchozí konfigurační parametry se mohou lišit v závislosti na hostiteli.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

vyriesene... uplne stupidna chyba... :D

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Cloveka aby slahlo, nakoniec som rozchodil uz akykolvek hosting ale ked pridavam do silverlight aplikacie referenciu len z IIS tak mi nevygeneruje servicerereferences.clientconfig... Mna ten microsoft raz zabije :D

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback