Přejmenování aplikace   zodpovězená otázka

Visual Studio, Offtopic

Zdravím a mám jednoduchý dotaz. Lze nějak přejmenovat název aplikace která se objevuje ve Start Page ? Děkuji

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Asi myslíte jméno projektu.. No nejsnažší cesta je přejmenovat projekt v Project > Properties, jestli to myslíte takhle.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Myslím to tak, abych na Start Page v okně Recent Projects mohl změnit název projektu. Přes Project>Properties se mi to nepodařilo.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Omlouvám se, v tom Vám asi neporadím. Snad jedině zkusit přejmenovat složku, kam jste projekt uložil. Jinak nevím.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

V Solution Explorer je jméno projektu, ještě výš je název Solution. Obojí lze přejmenovat buď po klepnutí pr. tl. myši na název a volbě Rename, nebo prvním klepnutím pr. tl. vybrat a druhým klepnutím se dostanete do editace názvu (jednou a jednou, ne dvojklik) stejně jako u souborů a složek Windows. Po přejmenování a novém otevření VB a klepnutím ve Start Page na původní název (v podstatě zástupce) můžete nechat již neplatný název zrušit a z menu otevřít přejmenovaný projekt. Nové jméno se pak bude nabízet ve Start Page místo původního. Volil jsem přejmenování obou názvů (projektu i sestavení = solution), nezkoušel jsem, co provede přejmenování jen jednoho.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Díky tohle jsem potřeboval.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback