Rozbalovací seznamy objektů a událostí ve Visual Web Developer 2010   otázka

ASP.NET WebForms

Zdravím, mohl by mi někdo prosím poradit jak se mi podaří zobrazit rozbalovací seznamy objektů a událostí v 1. řádku pokud jsem v režimu "Source". Používám variantu jednoho souboru pro ASP tagy a kódu ve VB. Pokud používám oddělený kód, tak se to zobrazuje. V předchozí verzi jsem s tím problém neměl, ale teď to nemůžu nikde najít. Díky.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tyhle seznamy nikdy pořádně nefungovaly. Vím, že ve VB to někdy šlo (ale když byla stránka rozdělená do dvou souborů, tak už ne), v C# pokud vím byly vždy prázdné.

Pro navěšení handleru se musíte buď přepnout do design režimu a nakliknout to v okně Properties, anebo to psát ručně, což je opruz.

Nechápu, proč to MS nebyl schopen už třetí verzi opravit.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

jéžíš....já tím strávil hodně hodin:-) Díky za odpověď, alespoň se už můžu věnovat konečně programování.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback