Update   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Dobrý den.

Mám následující problém. Používám XML serializaci pro ukládání dat do XML databáze. Po stisknutí tlačítka, se deserializuje objekt, "mělo by se v něm něco změnit", a po té se opět serializuje. Problém je, že po změně se změna neprojeví.

Mám událost Page_OnLoad, kde říkám, this.TextBox1.Text = DeserializovanyObject.Name;

a událost Button1_Click: DeserializovanyObject.Name = this.TextBox1.Text; DeserializovanyObject.Serialize();

Spustil jsem si web v debug módu, a ukázal mi, že v textboxu je při serializaci (Button1_Click) stejný text, který se tam dal při události Page_Load, i když jej na stránce změním...

Nevíte někdo co s tím?

Doufám že aspoň někdo porozumí mému chatrnému popisu problému :-)

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Page_Load se spouští vždy, jak při prvním načtení stránky, tak při postbacku na server. Button1_Click nastává až po události Load.

Pokud chcete načíst hodnotu jen při prvním načtení, dejte v Page_Load podmínku

if (!Page.IsPostBack) {
   // nastavit textBox
}
nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

díky moc

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback