C++ vs. VB.NET vs. C# vs. ASP.NET v práci   zodpovězená otázka

Offtopic

Dobrý ,máte niekto čas mi napísať ako je to so zamestnatím ako programátor ? zaujímalo by ma ako je to so zastúpením jazykou ,ktoré sú najviac žiadané a najlepšie platené .. chápem že sú miesta kde sa dá programovať vo VB.NET a zarábať viac ako ked niekto inde programuje v C++ ,ale ide mi o taký vačší priemier či je viac pýtané C++ alebo VB.NET/C#.

Dakujem za odpovede

PS: rozmýšlal som že si skúsim spraviť úlohy ktoré vypustil ESET pre nových možných zamestnancou ,ale ide tam o C/C++ a kedysi som sa venoval C pod Linuxom ,ale teraz čo som sa nato znovu pozrel (medzitím som robil vo VB.NET) ,tak mám vtom guláš a preferujem určite VB.NET. A myslím si že v ESET-e nepoužívajú ani .NET Framewrok aj ked pod windows používajú Visual Studio ,ale píšu to ako Win32 - nativný kód ..

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Nedá se říct,který jazyk je více preferován.Záleží co bude daný člověk programovat - winforms,drivers,web,..

Obecně platí,že pokud člověk umí něco dobře a rozumí tomu,tak je poté jako odborník i náležitě placen.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pokud se libovolný jazyk/technologii naučíte pořádně, tak místo i velmi dobrý plat seženete. Srovnání platů podle jazyků by sice bylo zajímavé, ale je to podobně vypovídající jako například průměrný plat lidí v ČR.

PHP bude průměrově určitě níž než C++, protože v něm dělá daleko víc začátečníků, na druhou stranu pokud je člověk na danou technologii expert, dostane zhruba stejně vysoký plat ať už dělá v čem chce (ba právě naopak méně zastoupené jazyky a technologie mají víc, protože je těžší schopné lidi sehnat).

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

A stretli ste sa už niekedy s takými ponukami na zamestnanie ako programátor v C++ a VB.NET/C# ? Teda dosť by mi pomohlo keby niekto vedel tak od oka zrovnať čo sa viacej žiada ... lebo na VB.NET/C# je toho naozaj velmi málo myslím Win Forms. ASP.NET už ide lepšie lebo dosť ludí chce stránku a sú v tomto obore nevzdelaný a je im úplne jedno včom to kto naškrábe - hlavne aby tam bolo zopár funckií a niaka lahká grafika.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

To chcete peníze, a začnete se učit takový jazyk, za který se nejvíc platí? :D:D

Vážně nic proti, ale tohle mě dost pobavilo :D

Celkem najivní představa...

Pokud chcete sehnat takovou práci, musíte daný jazyk naprosto ovládat, a řekl bych, že vás to do značné míry musí také bavit. To jaký jazyk si vyberete, je vedlejší...

Ale tohle je pouze můj názor ;-)

nahlásit spamnahlásit spam -2 / 2 odpovědětodpovědět

Mě to jako naivní nebo nemístný dotaz nepřijde. Když se naučí Pascal, tak se tím velmi pravděpodobně neuživí, protože po tom už poptávka není.

Já bych třeba nezaměstnal člověka, kterému nejde v první řadě o peníze, protože v tom případě to zavání tím, že je idealista. Na druhou stranu bych nepřijal ani člověka, kterému jde jenom o peníze.

Tvářit se, že peníze nejsou jednou z nejdůležitějších věcí, je nesmysl, i když to v očích některých lidí vypadá jako zločin, svatokrádež a totální úpadek dobrých mravů.

nahlásit spamnahlásit spam 4 / 4 odpovědětodpovědět

Zaprvé se naučte něco pořádně.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback