HungrySnake - cybka pri mazani posl. casti hada.   zodpovězená otázka

VB.NET, WinForms, Grafika

Som uplny zaciatocnik, a zacinam akurat chapat suvislosti a pojmy.

a neviem si rady z jednou chybnou, ktoru mi pise vo vasom navode na "hladneho hada"

jedna sa o prikaz

'smazat konec hada na obrazovce 
         g.FillRectangle(Brushes.White, Had(Delka - 1).X * 35, Had(Delka - 1).y * 35, 35, 35) 
         Plocha(Had(Delka - 1).X, Had(Delka - 1).Y) = PLOCHA.Volno 

kde pri hodnote Volno mi hadze chybu, ze "Volno" neni clen "System Array" (pisem z hlavy). Dalej som nesiel, vysie uvadzany kod je v poriadku. nakresli mi plochu aj hada, ale tu som sa zasek.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Podívejte se, jestli nemáte nějakou chybu. Jinak doporučuji přečíst si seriál pro začátečníky, který najdete na tomto serveru, pomůže vám to pochopit souvislosti. Tohle bude nějaká chyba zápisu, na přiložené ukázce žádnou chybu nevidím.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

To take aj delam, tak nejak som ale neudrzal zvedavost a chcel som skusit nejaku tu grafiku a pohyb. Kod som kopiroval, neprepisoval nakolko je este nad ramec mojich moznosti, ale aj tak som tam vselico pochopil, az na toto.:( mozem ho tu potom skopcit ked budem doma.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback