Otevření stránky v nové záložce   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Zdravím.

Do časů nedávno minulých jsem otevíral stránky v novém okně. Dnes už by se patřilo otevírat je v nové záložce. Můžete mi někdo poradit, jak na to ? Je na to nějaký nový parametr v metode window.open ?

Taky by mě zajímalo, jestli neexistuje způsob, jak to udělat na strane serveru bez toho, abych posílal do Response script window.open ? Něco, jako Response.Redirect, ale v nové záložce ?

Předem děkuju.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
   window.open('stranka.html','_newtab');
nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Obecně tohle nejde zařídit, protože žádná konvence na to není a prohlížeče si to dělají jak chtějí. Použít target _newtab někde funguje, ale například IE se dá nastavit tak, aby otevíralo vždy v novém okně, anebo aby i odkazy s target _blank otevíralo v nové záložce.

Ke druhé části - jak byste chtěl prohlížeči říct, aby si stránku otevřel v nové záložce? A co by se mělo stát s tou původní. Víte jak funguje Response.Redirect?

Jinak než posláním javascriptu to řešit nejde. Použijte metodu Page.ClientScript.RegisterStartupScript, kterou do stránky přidáte příslušný javascript.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

co třeba zmáčknout ctrl?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback