Přepínání témat   otázka

ASP.NET WebForms

Z této webové stránky: http://www.codeproject.com/KB/aspnet/the... jsem si stáhla zdrojový kód k přepínání témat. Aplikovala jsem ho do svých stránek. Když testuju stránku lokálně ve Visual Studiu, vše normálně funguje, ovšem při nahrání stránek na server přepínání nefunguje. Ví někdo co s tím? Cayce

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Při deployi na server dojde k exception při použití Themepickeru nebo se nic nestane?Zkuste,prosím,více identifikovat co se stane při pokusu o změnu tématu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

jen se znovu načte stránka

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

A máte povoleny cookies?zapíše se vůbec jméno daného tématu do cookies? Zkuste si kdyžtak odtrasovat jednotlivé kroky a uvidíte kde je chyba.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

cookies povoleny mám, teď jsem to zkusila spustit přes FTP ve Visual Studio a napsalo to "Error Creating Control - ThemeSwitcher

Unknown server tag 'rw:ThemeSwitcher'"

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

To nic nemusí znamenat.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback