Win media player   otázka

VB6/VBA

Cauko

Kdo by mi vedel poradit ako nacitat video z internetu?Dakujem

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Budete to muset asi dost zpřesnit, protože podle tohoto příspěvku nikdo nepozná co vlastně chcete.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Potrebujem nacitat do programu videjko co bude na nete vo formate avi.Z pocitaca viem ale neviem si to natiahnut z internetu.Co by som mal napisat co by to chcelo uprasnit?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

To ale také záleží na nastavení daného webu.budete stahovat pouze z jednoho serveru nebo z více?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Budem stahovat z jednoho serveru kde to budem mat ulozene napr. tu mam uz ulozene jedno http://www.bastlkoutek.cz/Michael.avi

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Precital som knizky VB6 aj hladal som na internete ale nenasiel som nic.Vie mi niekdo s tim pomoct?Dakujem

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

A jak video hodláte přehrávat? Pomocí komponenty Windows Media Playeru? Té by mělo stačit nastavit URL a ona si to video stáhne sama.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

nastavil som url a aj na wifi vydim ze to stahuje ale to je vsetko.Aj kodeky som skontroloval tie su v poriadku.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dakujem za pomoc.Vyriesene.Tak problem bol v samotnom videu.Dal som si na server ine videjko a nastavil URL a slo to.Len nechapem tomu preco v pc to slo a ked som to stahoval z serveru tak uz mi siel len zvuk.Aj tak dakujem

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback