Nejde odinstalovat SQL Server 2008 express   otázka

SQL

Dobrý den,

nevíte někdo jak kompletně odistalovat SQL Server. Už jsem vyzkoušel snad všechno a stále mi to při nové instalaci píše, že instance SQLEXPRESS již existuje.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Opravdu jste ji odinstaloval? Podívejte se do přidat nebo odebrat programy, co všechno má v názvu SQL.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Všechno s příponou SQL Server jsem odinstaloval. Pak jsem ještě vyčistil registry od všeho s příponou SQL Server. Bohužel nic nepomohlo, už vážně nevím co s tím...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ještě jsem odinstaloval VS 2010 a znovu naistaloval, bohužel při instalaci SQL Serveru to hodí chybu, že SQL Server nelze nainstalovat (mám pro edici).

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Registry jste čistit neměl, tím ještě nikdy nikdo nic neopravil, akorát se vám povedlo to všechno rozbít (i když to už před tím rozbité bylo).

Jakou konkrétní chybu instalace SQL Serveru hází?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

See the end of this message for details on invoking

just-in-time (JIT) debugging instead of this dialog box.

************** Exception Text **************

System.Configuration.ConfigurationErrorsException: An error occurred creating the configuration section handler for userSettings/Microsoft.SqlServer.Configuration.LandingPage.Properties.Settings: Could not load file or assembly 'System, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089' or one of its dependencies. Systém nemůže nalézt uvedený soubor. (C:\Users\Miroslav\AppData\Local\Microsoft_Corporation\LandingPage.exe_StrongName_ryspccglaxmt4nhllj5z3thycltsvyyx\10.0.0.0\user.config line 5) ---> System.IO.FileNotFoundException: Could not load file or assembly 'System, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089' or one of its dependencies. Systém nemůže nalézt uvedený soubor

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback