Membership & Profile providers   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Ahoj all,

Pls poradíte mi nějaký dobrý Membership & Profile providers u kterých jde ukládat data profilu do DB aniž by to šlo přes cookies nebo session já už si totiž opravdu nevím rady díky

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Membership provider, role provider ani profile provider žádné cookies ani session nepoužívá.

Vestavěné ASP.NET providery to ukládají do SQL databáze, já třeba používám Altairis.Web.Security, které to taky ukládají do databáze, ale v jednodušší struktuře.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ahoj,

Špatně jsem popsal co potřebuji.

potřebuji aby se při vytváření profilu uložil vyplněný formulář do DB a potom se bude vytvářek ACC pomocí kterého se budou registrovaní uživatelé přihlašovat na web

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Vždyť už vám to p.Herceg psal..použijte Altairis Web Security Toolkit a k tomu si dokonfigurujte používání profilů.Na tom není nic těžkého.pokud Vám poté něco nepůjde,tak založte nový topic

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zdravim,

chcem sa spytat ako pomocou Altairis.Web.Security zabezpecim aby sa uzivatel mohol prihlasit iba jeden krat.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback