Zarovnanie textu k obrázku v RichTextBox-e   zodpovězená otázka

VB.NET, WinForms

Dobrý večer.

Riešíme s pánom Pavlíkom taký problém. Mám v RichTextBoxe text a do toho textu vložím obrázok http://vbnet.cz/forum-tema--478-richtext..., pričom text je nad obrázkom a pod obrázkom. Vedel by mi niekto poradiť, ako zarovnať text ku obázku tak, aby ho obtekal napríklad zľava alebo sprava alebo z oboch strán? Pre web stránky je na internete veľa riešení, ale pre VB .NET som nenašiel žiadne.

Za prípadné odpovede a Váš čas ďakujem.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Otázkou je, jestli to RichTextBox umí. Zkusím se po tom podívat, ale moc bych tomu nevěřil.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Podľa všetkého nie, ale nejaké riešenie by sa mohlo nájsť.

Ďakujem za odpoveď.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak podle všeho to nejde. Ve Wordu jsem napsal odstavec textu a vložil do něj obrázek, nastavil obtékání a uložil do RTF. Ve Wordpadu ale obrázek byl nad textem a obtékání žádné. Vzhledem k tomu, že WordPad RichTextBox používá, asi to opravdu staré RTF už neumí.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Súhlasím. Vyskúšal som takisto niekoľko možností, ale nefungovalo to. Asi to skutočne nepôjde.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Vážení páni, ďakujem za odpoveď. Bohužiaľ traja sme sa zhodli na tom, že cez RTF to nepôjde. Aj toto je, ak aj nepríjemná,veľmi užitočná informácia. Skúsim inak.

Príjemný večer!

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

http://vbnet.cz/forum-tema--501-zlucenie...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback