Streamování webkamery na jiné PC v síti   otázka

VB.NET, WinForms, Grafika

Dobrý den,

pořebuji pomoci. Je jiný způsob jak streamovat video z webkamer než tento: http://www.codeproject.com/KB/audio-vide... ?

Na tomto řešení mi nevyhovuje nutnost zobrazování vysílaného obrazu v picture boxu (ideálně možnost zapnout/vypnout obraz). Pokud nad picture box přijde jakékoliv okno tak se streamuje obsah okna a ne webkamery.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Článek, který odkazujete, jsem nestudoval, ale kdysi dávno jsem něco podobného psal a použil jsem API Windows Media Encoderu, který všechno tohle umí.

Stačí nareferencovat příslušnou DLL knihovnu, nastavit zdroj signálu a jak se má publikovat. Kdyžtak si to nejdřív proklikejte v té aplikaci, to API mají poměrně intuitivní a příkladů na webu je celá řada.

V aplikaci, kde to chcete zobrazovat, pak můžete použít komponentu Windows Media Playeru místo PictureBoxu a dát jí adresu toho streamu.

Nástupcem tohoto programu je Expression Encoder, ten by měl mít, jak jsem vyrozuměl, i .NET API, které by se dalo tímto způsobem použít, ale ten je placený. Windows Media Encoder je pokud vím zdarma.

nahlásit spamnahlásit spam 3 / 3 odpovědětodpovědět

https://www.dreamspark.com/Products/Prod...

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback