Nefunguje XNA   zodpovězená otázka

VB.NET, XNA

Mám stažený Visual C# 2010 Express, XNA Game studio 4.0 a když otevřu nový projekt Game a spustím to F5kou tak mi vyskočí okno: http://www.2i.cz/84651c36e5

Myslíte že je to grafickou kartou? Že je prostě stará? Mám notebook asus X51L a v ní je grafická karta "mobile intel(r) 965 express". Díky za všechny odpovědi

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak sem pročetl nějaký nečeský fóra a s tou grafikou to nepude takže si stahuju C# 2008 a XNA 3.1 a stím to bude fungovat.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Toto isté sa mi deje na školských počítačoch, kde som chcel prezentovať ročníkovú prácu o programe v XNA.Majú tam však čerstvo nové notebooky.Je v nich Intel Graphics Media Accelerator.Bol by som rád, ak by sa našlo riešenie, nech môžem ten projekt odprezentovať budúci rok.

Pozn.: Doma mi ten istý projekt beží bez problémov a PC mám dva roky staré(GPU: Nvidia GeForce 9600 GT).

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Riešením by malo byť nastavenie v sloution explorer kliknete pravym na projekt a date proporties, na otvorenej stranku budu 2 radiobuttony, jeden nieco s HiDef profilom tak zvolte ten druhy. nevie presne ako to je cital som to v http://xnagpa.net/xna4/rpgtutorials/xna4...

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Ešte dávnejšie som skúšal programovo nastaviť Reach profil, spadlo to na výnimke.

A najlepšie je na tom to, že na novom notebooku to nejde, kdežto na starom(2 roky) pc to ide.Je na to vysvetlenie?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

A byla to skutečně výjimka způsobená tím Reach profilem?

Reach profil funguje skoro na všem, HiDef profil je jen pro lepší zařízení a musí to podporovat ovladač.

Zkuste nainstalovat poslední verzi ovladače grafické karty a uvidíte.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

1)Dovtedy tú výnimku nevyhadzovalo a vyriešilo sa to odstránením riadku, kde Reach profil nastavujem.Takže nevydím v tom pochybnosti.

2)Ovladače sa mi nepodarilo nájsť, okrem toho je to školský notebook a nemôžem sa v ňom len tak hrabať.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Jo, super, díky moc, přesně takhle sem to udělal a můžu si to už valit v těch 2010

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback