Visual Studio - vykreslování   zodpovězená otázka

Visual Studio

Dobrý den,

mám problém s visual studiem 2010.

Pokud na formulář natáhnu jakoukoli komponentu a chci ji přemístit nebo roztáhnout, tak ve chvíli, kdy na ní kliknu a pohnu myší, tak komponenta zmizí, takže nevím, kam ji posouvám nebo jak ji zvětšuji. Stejně tak se nezobrazují ty modré a fialové čáry, které ulehčují rozložení komponent. Máte s tím někdo zkušenost? Musím přeinstalovat VS?

Díky

Jakub

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak tomu sice moc nerozumim, ale ukázalo se, že když visual studio přetáhnu na monitor od noťasu, tak tam problém není, zatím co na externím LCD jo. Není to nastavením monitoru - zkoušel jsem všechno - a stejně po kliknutí na komponentu prostě "zmizí" a objeví se až když jí pustím a pomocné čáry se také nezobrazují pouze na tom druhém monitoru. (Větší "debilitu" si snad nedokážu představit :)) Pořád Vás nic nenapadá prosím?

Díky J

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Aktualizujte ovladač grafické karty, zkuste vypnout Aero, pokud máte Windows 7.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

mám xp. ovladač aktualizuji a dám vědět - to mě, pravda, nenapadlo. Každopádně díky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

mě to dělalo taky a vždycky na notebooku, podle mě nestíhal procesor...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Samozřejmě to pomohlo. díky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback