Silverlight login   otázka

Silverlight

Zdravim,byl by někdo ochotný pomoci,respektive trochu nakopnout,v problematice autentizace u Silverlight aplikace.Myslel jsem,že to bude stejně "snadné" jako u ASP.net,ale není.Vygooglil jsem si několik tutoriálů,ale téměř v každém se to řešilo jinu technikou,proto bych se rád zeptal zda s tím někdo nemá zkušenosti a nemohl mě tak nasměrovat.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Silverlight je co se programování a přístupu týká více podobná winform aplikacím, než ASP .Net

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

To jste mi teda opravdu poradil! :-D Už není třeba řešit,podařilo se mi najít způsob jak na to..

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Těžko radit, když jste se nezeptal na nic konkrétního ;)

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Zdravim, taktiez by ma zaujimalo ako sa Vam podarilo vyriesit prihlasovanie.

Mam mozno podobny problem, zapasim z custom autentifikaciou a nejako sa mi nedari. V silverlight business app. potrebujem overit uzivatela voci dvom AD. Viete mi niekto poradit?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Je potřeba si vytvořit WCF službu - authorization service a dále buďto použít nějaké providery třetích stran,přímo od MS nebo vlastní.Na netu je k tomu spousta návodů..další návod je nedávno zveřejněný videotutoriál od Tomáše Hercega na téma RIA Services.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback