Poskytování obrázků a statických souborů různého tipu z assembly na IIS7   otázka

ASP.NET WebForms

Ahoj

Na jednom videu na MSTV jsem viděl zapouzdření UserControl do knihovny a hned jsem to vyzkoušel. Použil jsem i to, že jsem do knihovny přidal obrázek a v usercontrole jej používám. Všecko OK až do chvíle nasazeni na IIS 7. Tam všecky statické soubory obsluhuje Nativní modul IIS StaticFileModule který zahlásí, že soubor neexistuje. Lze jej odstranit a napsat si vlastní modul tak aby dělal přesně to co onen Nativní ale já nedokážu zjistit, co všecko ten modul vyvádí abych jeho funkčnost mohl převzít a rozšířit o poskytovaní embedded resources. Zkoušel jsem napsat i vlastní handdler a ten zaregistrovat jako WildCard ale i to má své problémy. Nesetkali jste se s tím někdo? Doufám, že je tu hodně zkušených programátorů a pomůžou mi v mé prekérní situaci :-)

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Přidejte do web.config tohleto:

  <system.webServer>
    <handlers>

      <add name="StaticFile_JPG" path="*.jpg" verb="GET,HEAD,POST" type="System.Web.StaticFileHandler" modules="ManagedPipelineHandler" scriptProcessor="" resourceType="Unspecified" requireAccess="Script" allowPathInfo="false" preCondition="integratedMode" responseBufferLimit="4194304" />
      <add name="StaticFile_JS" path="*.js" verb="GET,HEAD,POST" type="System.Web.StaticFileHandler" modules="ManagedPipelineHandler" scriptProcessor="" resourceType="Unspecified" requireAccess="Script" allowPathInfo="false" preCondition="integratedMode" responseBufferLimit="4194304" />
      <add name="StaticFile_PNG" path="*.png" verb="GET,HEAD,POST" type="System.Web.StaticFileHandler" modules="ManagedPipelineHandler" scriptProcessor="" resourceType="Unspecified" requireAccess="Script" allowPathInfo="false" preCondition="integratedMode" responseBufferLimit="4194304" />
      <add name="StaticFile_GIF" path="*.gif" verb="GET,HEAD,POST" type="System.Web.StaticFileHandler" modules="ManagedPipelineHandler" scriptProcessor="" resourceType="Unspecified" requireAccess="Script" allowPathInfo="false" preCondition="integratedMode" responseBufferLimit="4194304" />
      <add name="StaticFile_CSS" path="*.css" verb="GET,HEAD,POST" type="System.Web.StaticFileHandler" modules="ManagedPipelineHandler" scriptProcessor="" resourceType="Unspecified" requireAccess="Script" allowPathInfo="false" preCondition="integratedMode" responseBufferLimit="4194304" />
    </handlers>
nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback