Zdroj volnych knihoven a trid pro VB   otázka

Komponenty, VB6/VBA

Zdravim,

poradi mi nekdo, kde se daji stahovat volne (pripadne placene) knihovny a tridy pro VB? Normalne pisi v Pythonu a tam jaksi nemam vetsinou problem sehnat nejakou knihovnu na obecne tema. Matematickou, statistickou, xml, DB spojeni, atd.

Existuje nekde nejake misto kde se tyto veci nachazeji?

Diky Michal

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Kromě specifických statistických funkcí jsou všechny tyto věci obsaženy v samotném Frameworku, takže žádné knihovny třetích stran nejsou potřeba.

Ve Visual Basicu .NET samozřejmě, ve VB6 nedělejte.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

VB 6 používá Framework?

nahlásit spamnahlásit spam 0 / 2 odpovědětodpovědět

Přečtěte si příspěvek pana Linharta znovu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 / 2 odpovědětodpovědět

Odpovídal jsem na původní odepověď, ne doplněnou. Nečekám, že by úpravu p. Linhart přiznal a je mi to jedno

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Ano doplnil jsem tam "Ve Visual Basicu .NET samozřejmě, ve VB6 nedělejte". Předtím jsem nepředpokládal, že by někdo (vy) myslel, že se nezmiňuji o VB.NET.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Děkuji za váš příspěvek, omlouvám se za podezírání, že změnu nepřiznáte.

Nepředpokládal jsem, že byste ve "Visual Basic 6 a jiné verze" diskutoval k .NET, tak jsem se zeptal.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

já jsem zas nepředpokládal, že tu mají všichni tolik času...

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Zdravim,

bohuzel nemam v tomto pripade moznost psat v .NET. Potrebuji kod tridy, modulu nebo dll pro VB6. Nebo lze ve VB6 pouzivat funkcionality z .NET?

Diky Michal

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Proč enmáte možnost psát v .NETu?

VB 6 je asi 13 let stará záležitost, jeho éra je už dávno pryč, knihovny a ukázky kódu pro něj jsou staré a neudržované, nové nevznikají.

Dělal jsem v něm dlouho, ale už si ani nevzpomenu na nějaký rozumný zdroj, zkuste Google.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zdravim,

duvod je ten ze potrebuji upravit nejake existujici kody napsane pro starsi verzi AutoCAD a ArcGIS ktere jsou napsane ve VBA coz je pry implementace VB6.

Na googlu jsem zadny ucelenejsi zdroj uplnych, overenych, knihoven pro VB6 nenasel.

Nicmene se zda (podle Googlu) ze je mozne zpristupnit objekty .NET i pro VB6 tedy snad i v VBA.

Diky Michal

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback