Budoucnost .NET   zodpovězená otázka

VB.NET, Offtopic, HTTP/HTML, C++/C, JavaScript

Toto není pokus o flame war!!!

Dobrý den, nechci po vás, aby jste předpovídaly budoucnost, jen mě zajímá názor ostatních .NET vývojářů!

Jak si myslíte, že se bude platforma .NET vyvíjet dál, po tom co Microsoft dal jasně najevo, že ve Windows 8 bude na prvním místě C++/CX a HTML + JS? Navíc v podstatě zabil Silverlight, docela mě tím štve a znejisťuje. Co si o tom myslíte? Jaký je váš názor?

Díky za jakýkoli názor, ještě jednou, toto není pokus o flame!

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Než začnete něco hlásit,tak si nejdříve o daném tématu něco přečtěte,tak jak to píšete vy,to určitě nebude!Vytrhl jste informace z kontextu a takto právě vznikají panické a nepravdivé zprávy!

Obecně má platforma .Net zajištěnou dobrou budoucnost,už kvůli finančním prostředkům,které byly na vývoj tohoto FW věnovány,takže naprosto zbytečná otázka.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Právě, že jsem si přečetl a dost, já sám doufám, že se mílim, resp. doufám, že se Microsoft poučil z chyby, kterou udělal u Vist, .NET je vyspělá a skvělá platforma, bylo by jí škoda :-(

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Určitě neskončí,nevím kde jste to četl!Ale ten kdo ten blud napsal by zasloužil pár facek...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nikde jsem nenapsal, že skončí, jen, že ho Microsoft umístil na vedlejší kolej. Jinak ano souhlasím, ale chtěl jsem jen znát váš názor. Toť vše...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Microsoft tohle nedal jasně najevo nikdy. Všude hlásí, že pro vývoj aplikací na Windows 8 budou možné 3 způsoby, které jsou co do možností rovnocenné.

1. HTML + JS

2. XAML (Silverlight)

3. C++

Navíc se jedná jen o aplikace pro Metro rozhraní, které je primárně pro tablety. Počítače slouží většině lidí k práci a ti budou dál používat klasický shell, kde se bude vyvíjet klasicky.

Vzhledem k tomu, že i Microsoft používá .NET v mnoha svých produktech, nepodříznou si větev, na které sedí, to dá rozum. COM dodnes taky nezrušili, jak se před deseti lety vyhrožovalo - museli by přepsat takového softwaru, že by to nemělo smysl. S .NETem je to stejné.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Díky tohle jsem chtěl slyšet :-)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ukončit platformu .NET by byla pro Microsoft jistá sebevražda. Myslím že v horizontu řádově desetiletí vůbec není nutné o ni mít strach.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback