Literatura   zodpovězená otázka

Offtopic

zdravim vsechny, nevite nekdo o nejake dobre literature o databazich? potreboval bych se blize seznamit s mdb databazemi a napojenim Oledb v prostredi Visual Studio 2005 a VisualBasic.NET. dik za kazdej odkaz, nebo jestli mate neco v el. podobe tak mi to muzete poslat na [email protected] , predem dik za vse

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

V češtině toho asi moc nebude, s knihami o VB.NET je to špatné. Pokud vám nevadí angličtina, pak jistě bude k nalezení něco na Internetu. Kdyžtak napište, jestli potřebujete česky, nebo stačí anglicky, a já zkusím něco najít.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Přidám se k prosbě o link na literaturu. Něco jsem našel v češtině z vydavatelství GRADA, ale nevím co pro začátečníka objednat. Anglicky se již nějakou dobu učím, odborný text bude pro mne složitější, ale snad bych něco pochopil. Učím se pracovat s VB.NET 2005 express edition, ale uvítal bych i informace o literatuře k ASP.NET

Všem předem děkuji

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback