Nefunguje zavření Form(u)   otázka

C#, WinForms

Ahoj, mám kód:

...
           if (!System.IO.File.Exists(Moje_Dokumenty_Server + "\\server.cfg"))
            {
                if (System.IO.Directory.Exists(Convert.ToString(Moje_Dokumenty_Server)))
                {
                    using (System.IO.FileStream config_ = System.IO.File.Create(Moje_Dokumenty_Server + "\\server.cfg")) config_.Close();
                }
                else
                {
                DialogResult result_ = MessageBox.Show("Nebyl nalezen konfigurační soubor serveru (server.cfg)." + Environment.NewLine + "Nastavení serveru bude ukončeno.", "Nastavení serveru", MessageBoxButtons.OK, MessageBoxIcon.Error);
                if (result_ == DialogResult.OK) this.Close();
                }
            }

            System.IO.StreamReader soubor = new System.IO.StreamReader(Moje_Dokumenty_Server + "\\server.cfg");
...

Potřeboval bych aby po zmáčknutí tlačítka OK se vypl formulář okamžitě a kód neběžel dál ...

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět
if (result_ == DialogResult.OK)
{
 this.Close();
 return; 
}
nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Proč zbytečně vytváříte proměnnou result_, když k tomu účelu je vlastnost DialogResult a kromě toho je možné ji nastavovat automaticky stisknutím tlačítka nastaveného jako AcceptButton?!

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Děkuji za upozornění, ani mě to samotnýho nenapadlo proč píšu takovou prasárnu ... A problém byl vyřešen, děkuji všem :)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback