zvuk   zodpovězená otázka

VB6/VBA

Chci se zeptat jak udělat aby se vlastně přehrál zvuk třeba ve formátu mp3 po clicku na button1

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Importujte Microsoft.DirectX.AudioVideoPlayback a pak:

Dim aud as new microsoft.directx.audiovideoplaback.audio("C:/1.mp3")
aud.play()

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

jako že v tom "project" dam "references" a přidam tam ten "directX 8 for visual basic type library"? protože když to udělam ted tak mi to nejde (když jsem to takhle udělal.jo a zkoušim to s comandbutton jestli to neva)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

jo sorry já jsem to nak přehlíd to tvoje/vaše "Importujte Microsoft.DirectX.AudioVideoPlayback a pak:"

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

možná už naposled:kde seženu to "Microsoft.DirectX.AudioVideoPlayback" hledal jsem to v těch references a tam jsem to nenašel (a omlouvam se za to že jsem neschopnej ;) )

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ne tak to jsem já neschopnej, protože jsem popsal postup v .NET.

Vážně netuším, jestli to jde i ve VB6. Zkuste MSDN. Bohužel poradit neumím.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

otevřete si references, klikněte na tlačítko add.., v dalším formu zvolte záložku .NET a tam to najdete. Pokud náhodou ne (a nemáte tam ani jiné knihovny začínající Microsoft.DirectX..., pak asi nemáte na počítači DirectX nainstalován. Stačí stáhnout ze stránek MS a nainstalovat.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Aha, taky jsem si nevšimnul, že se jedná o VB6 - omlouvám se!

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

kurňa pracuje tady někdo ve vb 6.0?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ja taky pracuju ve VB .NET

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

http://www.vbforums.com/showthread.php?t...

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

já přiznávám že umim přeložit play open a takový pietschoviny ale na tohle jsem fakt docela krátkej :D nemůže tady prostě někdo napsat kod jak ten zvuk zprovoznit?!

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Vážený pane kolego, pokud se nedokážete na fóru chovat slušně a nejste ochoten ocenit snahu ostatních Vám pomoci, pak, prosím, nenavštěvujte tento Web. Doposud jsme se zde vzájemně chovali slušně včetně určité kultury vyjadřování a ač ne každá otázka byla zodpovězena dle představ tazatele, vždy jsme si vzájemně vážili alespoň snahy pomoci.

Toto je web pro zájemce o výuku programování především ve VB.NET (jak již sám název říká), pokud tedy cítíte potřebu seberealizovat se v nějakých slovních neslušných kreacích, pak jistě na internetu naleznete pro tento účel mnoho příhodnějších webů a diskusí!

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

jo to je fakt na webu je hodně takovejch diskuzí ale já jen hledám návod jak do vb 6.0 vložit zvuk a to mi tam asi neřeknou :D

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Plně souhlasím!!!

MArian Kolrus

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

...samozřejmě s příspěvkem Viktora Langera...nevím proč mě to zařadilo právě sem:)

M.Kolrus

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Kolega má pravdu, měl byste raději kontrolovat svou mluvu a ocenit snahu a čas ostatních, kteří se věnovali vašemu problému. Snažíme se tu dodržovat nějaká základní pravidla slušnosti, aby náš web nedopadl podobně jako například tohle:

http://danulinkaaa.sblog.cz/

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

jo odstrašující příklad ale přece jenom jsem byl trochu naštvaný že mi nikdo není schopen poradit co se týče vb 6.0-takže se omlouvam ;)

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

To chce klid. Zase se toho tolik nestalo. Pěkný článek o přehrávání zvuku najdete třeba tady. Dokonce je i v češtině: http://www.pcsvet.cz/art/article.php?id=...

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback