Náhrada řetězce   otázka

Algoritmy, .NET

Dobrý den.

Ve VB 2010 Express se učím podle článků pana Hercega programovat.Jako totálního začátečníka mne zjímá, zda existuje nějaká procedura, která umí v nějakém datovém souboru vyhledat všechny řetězce a podřetězce tvaru "abc" a nahradit je tvarem "cdef". Pokud ano, prosím poraďte kde bych si mohl tento problém nastudovat. Děkuji Pavel

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pokud máte na mysli nahrazení části stringu (textového řetězce) tak na to je funkce Replace

Tato funkce i spoustu dalších je popsána v tomto článku: http://www.vbnet.cz/clanek--45-vb_net_od...

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Děkuji za nakopnutí. Nechápu jak jsem to mohl přehlídnout. Co mám prosím udělat, aby se dotaz označil za vyřešený?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zaregistrujte se.

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

Již jsem se zaregistroval před několika dny. Pokus o opětovné zaregistrování pod tím samým jménem a heslem byl odmítnut s tím, že už to existuje.

nahlásit spamnahlásit spam -2 / 2 odpovědětodpovědět

A čo takto sa prihlásiť, ak už ste zaregistrovaný?

nahlásit spamnahlásit spam 3 / 3 odpovědětodpovědět

Přihlášený jsem vždy. Alespoň na monitoru se vypíše plnohodnotná verze, jméno, uživatelské jméno, upravit profil a odhlásit. Takže asi mne to zná. Proč mně vede jako neregistrovaného nevím. Žádnou ikonku nebo menu na označení příspěvku a změnu označení vlákna jsem tu nikde nenašel a žádná nápověda nebo help tu není. Navíc moje znalosti nestačí.

Včera jsem se zkoušel odhlásit a znova zaregistrovat pod jiným uživatelským jménem. Dnes jsem se přihlásil pod původním uživatelským jménem a koukám že se tam objevilo to nové. Aspoň nějaký pokrok.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback