Odesílání zpráv do jiného procesu   otázka

C#, I/O operace

Dobrý den. Řeším jeden problém - mám C# aplikaci a Java aplikaci. Java aplikaci spouští C# aplikace na pozadí. Můžu nějakým způsobem z C# aplikace odeslat zprávu do Java aplikace? Totiž pokud Java aplikaci zapnu pomocí cmd, tak do ní můžu psát příkazy pomocí konzole, ale když ji zapínám pomocí té C# aplikace tak se spustí na pozadí (to je žádané), ale pomocí C# aplikace potom potřebuji posílat do Java aplikace text stejně, jako kdybych jej napsal do konzole. Díky za odpověď

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

To bude asi problém. Není možné tu aplikaci upravit tak, aby komunikovala např. pomocí TCP?

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Sice to pro mě není nejvhodnější řešení, ale je to možné.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

V tom případě bych obě aplikace upravil tak, aby mohly komunikovat pomocí TCP.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Udělat to přes konzoli možná půjde, ale úplně jednoduché to rozhodně nebude.

Bude zřejmě potřeba manuálně dopsat nějakou komunikaci.

Jedna z možností je samozřejmě použití TCP/IP. Nicméně já bych se vydal spíše cestou zasílání zpráv přímo přes operační systém. Podívejte se na projekt, který implementuje IPC mezi Javou a .NET: http://jni4net.sourceforge.net/

nahlásit spamnahlásit spam 0 / 2 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback