Vytvoření databáze   zodpovězená otázka

ASP.NET MVC, SQL, Databáze

Dobrý den,

nějak se mi nedaří vytvořit databázi, po kliknudi na "Add new item" a sql databázi mi to vyhodí hlášku

"Failed to generate a user instance of SQL Server due to a failure in starting the process for the user instance. The connection will be closed."

Nemáte někdo zkušenosti s řešením tohoto problému ?

Můj OS Windows Vista Business

Díky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pokud máte zapnuté Řízení uživatelských účtů (UAC), ujistěte se, že spouštíte Visual Studio jako administrátor.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Bohužel mi to hází stejnou hlášku i pod administrátorem.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak zkuste spustit SQL Server Configuration Manager (najdete jej někde v nabídce Start ve složce Microsoft SQL Server 2005), rozbalte položku SQL Server 2005 Services a dejte vlastnosti služby SQL Server (SQLEXPRESS). Ujistěte se, že na záložce Log on je zaškrtnuta první možnost (Built-in account) a že je vybrána položka Local System. Pokud není, vyberte ji a mělo by to fungovat.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback