Kopírování   zodpovězená otázka

Offtopic

Zdar Tome, potřebuji si na své fórum na http://heavymetal.uvadi.cz zkopírovat pár obrázků. Třeba označení, jestli je to zamčené nebo volné, jestli je tam někde nápověda... Protože já nejsem grafik a moc se nevyznám ve formátu gif (co se týče průhlednosti například). Tak se tě ptám jestli by ti to nevadilo zkopčit si to na fórum :-D dík. Nechcu tě otravovat s kravinama ale radši se zeptám.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Nevím, jestli je dotaz formulován na mě, ale raději se zeptej e-mailem.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Jistě že je na tebe kdo jiný to tady dělal? a jaký máš mail?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Jo a znáš metallica? nebo ac/dc? TO JE KLASIKA :-D

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

No, nejsem jediným autorem tohoto webu. Kdyby ses obtěžoval kliknout na link Kontakt, je tam tuším že formulář, přes který mi můžeš poslat e-mail, ale to je jedno.

Obrázky jsem nedělal, takže Ti svolení dát nemůžu, tuším, že je vyráběl Tomáš Jecha, takže se zeptej jeho (mail taky určitě najdeš v kontaktech nebo na jeho osobní stránce, stačí se podívat úplně dolů, je tam odkaz).

Co se týče metalu, podle mě tento styl nemá s hudbou nic společného, ale tím samozřejmě neříkám, že se to nedá poslouchat. Ale samozřejmě poslouchej, co se ti líbí, nemá smysl nechávat se ovlivnit názorem ostatních. Hudba, kterou poslouchám já, se také nelíbí každému, hlavně že se ale líbí mně.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dobre vsak ja vim ze to tam je ty kontakty. Tak ja se na to vykaslu, udelam si vlastni a je to.

Jako neber to tak ze bych te chtel porad otravovat s takyma kravinama ale ja se vzdycky ptam protoze kdyby nahodou nekdo si zacal ztezovat a me by zas smazaly stranky (uz se mi to jednou stalo kvuli nekolika obrazkum, ale to sem mel takove vadne stranky - ted uz sem se na nich dost nadrel a kdyby me jich smazaly, tak by to bylo vsecko zbytecne!)tak se radsi zeptam :-D.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ale s tym metalem to je tak ze je to lepsi nez hip hop :-D to zas nema s hudbou nic spolecneho to je takova recitace za doprovodu 2 nebo 3 tonu :-D ale metal to ma docela rytmus.

A ty poslouchas Jazz?

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

> "A ty poslouchas Jazz?"

Já nevím, píšu to na svém osobním webu, tak to asi bude pravda, alespoň v době, kdy jsem psal ten web, což ale není zas tak dávno.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zeptat se je jediný správný způsob, bez dovolení použít někde cizí věc je samozřejmě protizákonné. Jsem rád, že ses zeptal, nedávno mi ukradli nekolik článků a s ptaním se vůbec neobtěžovali.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:  
Heslo:  

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback