File Browser   zodpovězená otázka

VB.NET, WinForms, VB6/VBA

Ahoj

Chcem sa spytat ako vo VB2005 vytvorim jednoduchy file browser v ktorom by som mohol prehliadat subroy na mojich diskoch. Nieco ako total commander

Som iba zaciatocnik... :)

A este by som sa rad spytal ako zapisem to aby mi text v textboxe1 vo From2 zapisalo do textboxu1 vo from1...

skusal som nieco taketo :)

TextBox1.Text = Form1.TextBox1.Text

Za ochotu dakujem

dodo

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Vzhledem k tomu, že napsat takový program není záležitost na jedno odpoledne, tak vám sem nikdo kompletní kód pochopitelně nenapíše.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

nepotrebujem total commander potrebujem len to ako zobrazim adresare a mena diskov ktore mam v PC.... nechcem tam funkcie kopirovania presuvania ani nic ine... len aby som videl v okne disky a adresare mojho pc... myslim ze toto nemoze byt kod na cely den...

A k tej druhej otazke....??

dodo

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak zkuste příště nejdřív hledat tady na fóru, není to zase tak těžké.

http://vbnet.cz/forum-tema--399-vb_net_l...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Prepac ale som zvyknuty na php forum a nenasiel som hladanie az teraz som si vsimol ze je na lavo :)

Hned to aj vyskusam...

dodo

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback