Zabezpeceni   zodpovězená otázka

VB.NET

Chtel jsem se zeptat jestli se da ve VB.NET naprogramovat nejaky jednoduchy firewall.A kdyby to slo tak jak se to da udelat ? Diky

nahlásit spamnahlásit spam -4 / 4 odpovědětodpovědět

Dotazy tohodle typu bych rovnou mazal...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dobrý nápad, ale takhle bychom přišli o návštěvníky (i když pravda, že některých by škoda nebylo, ale to doufejme není tento případ). Už jsem se smířil s tím, že uživatelé neumí číst (např. pravidla fóra), psát (ve spoustě příspěvků jsou milióny chyb, to máme školství) a hledat (ať už na Internetu, nebo na tomto fóru). Podle mě je lepší uživatele napomínat, třeba si to příště uvědomí.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Co Vam prijde spatneho na tomto dotazu,ze byste ho rovnou smazal ?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

V pravidlech fóra je jasně napsáno, že nehodláme řešit komplexní problémy typu jak napsat firewall nebo jak napsat word. Pro příště sem pište, pokud máte nějaký konkrétní problém (např. mám tento kód a nefunguje v něm to a to), na který vám rádi odpovíme.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ano ,ae asi sem to tam spatne napsal nemyslel jsem aby jste mi dali kod ,pouze jestli se to da udelat treba jiz ve starem visual basic 6 pres komponentu winsock apod.Jinak se omlouvam za tento nevhodny prispevek na forum.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

V pohodě, jen abyste to propříště věděl. Přes Winsock to samozřejmě nejde, není k tomu určen. Ten umí posílat a přijímat data, ale už ne zachycovat to, co posílají ostatní aplikace.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Firewall není vůbec jednoduchá aplikace, zasahuje poměrně hluboko do systému, a nejsem si jistý, zda-li by vůbec tohle šlo ve VB.NET naprogramovat. Rozhodně tento jazyk k tomuto účelu není určen.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Vam dekuji za podani informace.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback