Zalamovanie textu   zodpovězená otázka

VB.NET, Algoritmy

Ahoj

moja otazka znie.. Mam okno form1 a form2 v ktorom mam textboxy... ktoroe ked naplnim hodnotami a potvrdim tlacitkom OK tak chcem aby sa tie hodnoty zapisali do Form1 richtext boxu tam kde stojim v dokumente s kurzorom... pouzil som funkciu vbCrLf ale ta mi moje udaje vzdy napise na zaciatok richetextboxu... aku funkciu mam pouzit aby mi moje hodnoty zapisalo tam kde chcem?

Form1.rtb1.Text = "CYCL DEF 207 VRTANI ZAVITU GS NOVE ~" & vbCrLf
        Form1.rtb1.Text = Form1.rtb1.Text & "Q200=" & Me.tb1.Text & "          ; BEZPEC. VZDIALENOST ~" & vbCrLf
        Form1.rtb1.Text = Form1.rtb1.Text & "Q201=" & Me.tb2.Text & "          ; HLBKA ZAVITU ~" & vbCrLf
        Form1.rtb1.Text = Form1.rtb1.Text & "Q239=" & Me.tb3.Text & "          ; STUPANIE ZAVITU ~" & vbCrLf
        Form1.rtb1.Text = Form1.rtb1.Text & "Q203=" & Me.tb4.Text & "          ; SURADNICA POVRCHU ~" & vbCrLf
        Form1.rtb1.Text = Form1.rtb1.Text & "Q204=" & Me.tb5.Text & "          ; 2. BEZPEC. VZDIALENOST ~" & vbCrLf
 

dakujem

dodo

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Tak uz som na to prisiel... :(

Form1.rtb1.Text = Form1.rtb1.Text & "CYCL DEF 207 VRTANI ZAVITU GS NOVE ~"
        Form1.rtb1.Select(1, 0)
        Form1.rtb1.Text = Form1.rtb1.Text & vbCrLf & "Q200=" & Me.tb1.Text & "          ; BEZPEC. VZDIALENOST ~"
        Form1.rtb1.Select(1, 0)
        Form1.rtb1.Text = Form1.rtb1.Text & vbCrLf & "Q201=" & Me.tb2.Text & "          ; HLBKA ZAVITU ~"
        Form1.rtb1.Select(1, 0)
        Form1.rtb1.Text = Form1.rtb1.Text & vbCrLf & "Q239=" & Me.tb3.Text & "          ; STUPANIE ZAVITU ~"
        Form1.rtb1.Select(1, 0)
        Form1.rtb1.Text = Form1.rtb1.Text & vbCrLf & "Q203=" & Me.tb4.Text & "          ; SURADNICA POVRCHU ~"
        Form1.rtb1.Select(1, 0)
        Form1.rtb1.Text = Form1.rtb1.Text & vbCrLf & "Q204=" & Me.tb5.Text & "          ; 2. BEZPEC. VZDIALENOST ~"

dodo

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback