windows se splašil   zodpovězená otázka

Offtopic

Lidi,prosím pomozte.

Zkoušel jsem IE8 beta1 a byl jsem spokojen,až do dnes kdy jsem prohlížel tyto stránky a najednou IE spadnul že neodpovídá a tak dále,kousl se celej PC tak sem restartoval.Ale IE stale nešel a dokonce se odmítl spustit a každý pokus o spuštění byl odměněn tvrdym restartem jinak se to nedalo.Napadlo mne "máš tu firefox tak zkusíš aktualizovat IE a nebo stahneš zase IE7"...to jsem ovšem netušil co si pro mne Microsoft nachystal dál. Abych si mohl něco stahnout z webu microsoftu musim mít IE,ale řekl jsem si že to nebude tak horké a tak sem si stáhl Operu...s tou to ale taky nešlo...paradoxem je že potřebuji stahnout IE který nestáhnu pokud se na web nepřipojim pomocí IE5 a nebo vyšší.Prosímvás poraďte,bez IE nemohu ani aktualizovat...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Vraťte se pomocí bodu obnovení k předchozímu IE

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Bohužel nelze,nemám bod obnovení,pokud se nepletu tak u XP musíte zadat body obnovení sám ne? Tím myslim že ho sám musíte určit,nastavit automaticky nebo jak to tu je.U visty to je jednoduché tam se mohu vrátit před poslední instalaci...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

XP si standardně před novou instalací vytvoří bod obnovení automaticky. Když nic, tak máte alespoň zkušenost, že před pokusy (beta verze je pokus!) si bod obnovení máte pro jistotu předem vytvořit.

Zkuste tedy z ovládacích panelů tu beta verzi odinstalovat.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Plugin pro Genuine Advantage Validation existuje i pro Firefox a navíc lze udělat alternativní způsob ověřování. Takže ve stažení IE7 vám nebrání nic. Jinak příště doporučuji testovat ve Microsoft Virtual PC kde nehrozí žádné nebezpečí. Obnovení systému je příšerná věc, která dokáže nadělat více škody než užitku. Z vlastních zkušeností toto vždy vypínám.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

A nestačí IE8 odinstalovat normálně v Přidat nebo odebrat programy? Měla by se vám vrátit stará sedmička, která funguje dobře.

A jinak body obnovení jsou takové rozporuplné, párkrát mi zachránily Windows, když je nějaká instalace zmršila, ale jednou mi také ztratily změny v dokumentu, přestože by se to stát nemělo. Těžko říct.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Přiznám se že jsem párkrát již obnovení použil,ovšem po těchto "pokusech" mi vždy zmizely celé soubory a některé programy o které třeba šlo (neměli tam už co dělat) zustali.Ale to bylo na popud systemu který si o to sám řekl.Ale děkuji vám,IE8 jsem odinstaloval a skutečně se mi vrátila stará dobrá sedmička na kterou nedám dopustit.Avšak ruku na srdce ta IE8 má něco do sebe,zvlášť to obnovení záložek po náhlém spadnutí.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Obnovení záložek po náhlém spadnutí měly už ranné verze Firefoxu :)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Protože taky pořád padal.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nechcete tento nesmysl podložit nějakým důkazem?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Proč by implementovali funkci "obnovení otevřených záložek po pádu" do prohlížeče, který nepadá?

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Bude lépe, když toto vlákno ušetříte dalších svých duševních zvratků pramenících z neznalosti jak Mozilly Firefox, tak Internet Exploreru (což je obávám se jediný prohlížeč který jste kdy používal). Na vaši argumentaci podprůměrného studenta základní školy dále nehodlám reagovat.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

No jo, na IE se nadávat může, ale když někdo rýpne do dokonalé lištičky, to je hned slovní průjem a nadávky.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Přátelé, já bych to ukončil, nemusíte se hádat kvůli banalitám. Je jasné, že IE8 je pouze beta 1 a tedy může způsobovat spoustu problémů. Každá aplikace má chyby a každá prohlížečka má své výhody a nevýhody. Jak IE, tak i Mozilla se hojně používají, takže jsou to kvalitní prohlížeče. Přece by polovina světa dobrovolně nepoužívala něco, co jim nevyhovuje. O nevědomosti a neznalosti to opravdu není, i běžní uživatelé si vybírají software a nepoužívají něco, co jim nestačí.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:  
Heslo:  

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback