Vypnutí PC   zodpovězená otázka

Hardware, Office

Asi to sem nepatří, ale když už můj problém s PC nedokázali vyřešit ani servisáci, tak to už je co říct. Proto se obracím na vás, jestli nemáte nějakou radu, jak daný problém vyřešit. Jde o to, že při náročnějších aplikacích, řekněmě třeba hlavně u her se PC zničehonic po několika minutách(vždycky to trvá jinou dobu) vypne a poté nelze zapnout přibližně 5min, protože by se vyplo znovu. Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Předem díky za odpovědi. Jinak určitě to není zdrojem ani grafikou...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Toto se s velkou pravděpodobností může stávat, když se některá z energeticky náročných komponent začne přehřívat. Běžně je to buď procesor nebo grafický adaptér. Zkontrolujte, zda-li chladič na procesoru a grafickém adaptéru sedí pevně, není znečištěn, volně se otáčí a je-li do skříně přiváděno dostatek čerstvého vzduchu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Stavalo se mi to take. na 90% je to prehrivani procesoru nebo chipsetu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Mám podobnou zkušenost, ale u mě to bylo zdrojem, po výměně už se to nestává. Pokud máte možnost, tak zkoušejte postupně vyměňovat komponenty, dokud nenarazíte na vadnou

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tohle je s největší pravděpodobností přehřívání, 5 minut to nejde zapnout, protože to ještě nevychladlo. Profoukněte větráky případně přidejte nový.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:  
Heslo:  

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback