Chyba fóra Visual Basic .NET   zodpovězená otázka

Offtopic

Psali jste, ať se Vám dá vědět.

Fórum:

~~~~~~~~~~

Visual Basic .NET

Chyba:

~~~~~~~~~~

Server Error in '/' Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>

<system.web>

<customErrors mode="Off"/>

</system.web>

</configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>

<system.web>

<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>

</system.web>

</configuration>

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Děkujeme, spíš bychom potřebovali vědět, co máte za prohlížeč a jestli se ten problém stal ojediněle nebo běžně (resp. jak často).

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ode mne nějaké informace máte, jen doplňuji: systém Windows XP Prof. SP2 průběžně aktualizovaný, prohlížeč Windows Internet Explorer 7 - chybová stránka dříve 2x ojediněle, dnes odpoledne trvale (viz mejl), nyní OK.

V. R.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dneska mi to udělalo poprvé. Používám WinXP SP2. Zkoušel jsem pouze FF2 a IE7 (IE6 ani Operu ani Safari jsem nezkoušel - zkusím příště pokud by to nastalo)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Děkuji za odezvy. Nastavil jsem stránku tak, aby mi při chybě přesně zapsala, co se stalo. Doufám, že se tedy někomu podaří tu chybu zopakovat, aby se něco zapsalo. Pak to snad budeme schopni vyřešit.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Vyzkoušel jsem jak funguje náhrada fontu - BEZVADNĚ! Zkoušel jsem postupně odebírat soubory fontu Consolas, poslouchá to, např. nechám jen tučnou kurzívu, ukázky kódu ji akceptují - seberu Consolas komplet, načte se jiný font... pokusy proběhly bez problému

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback