Hledání obrázku na ploše   otázka

C#, VB.NET, WinForms

Zdravím všechny,

Chci poradit kde začít s vývojem,

v hře Clicker Heroes se Vám jednou za čas objeví na ploše ikonka oranžového pomeranče, a když na ní kliknete, tak dostanete bonusový rubín. Chtěl bych si napsat aplikaci, asi ve WinFormu, která by hledala na ploše, kde je hra otevřená obrázek oranžového pomeranče, a když se obrazek objeví aby na něj automaticky klikla. Pomeranč se objevuje náhodně v okně hry.

Můžete mě prosím nasměrovat, jak můžu snímat obsah obrazovky a hledat v něm obrázek, anebo objekt a pak na něj kliknout automaticky ?

Děkuji za každý nápad.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Komponenta webBrowser má v sobě metodu DrawToBitmap(), zároveň lze do něj kliknout například takto:

http://stackoverflow.com/questions/21176...

Lze tedy ve Winforms přidat tuto komponentu, načíst do ni tu stránku a periodicky kontrolovat určité pixely například na barvu. V pířpadě že tam bude barva odpovídající té ikonce, lze nasimulovat kliknutí.

WebBrowser interně používá Internet Explorer core, je nutné tedy, aby měl v sobě povolený flash.

MB

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Děkuji za nápad,

bohužel Clicker Heroes není webová hra, ale pouští se v samostatném okně jako jiné programy. Spíš mě napadlo něco jako printscreen s hledáním objektu, protože pomeranč se objevuje náhodně. Ale ve winforms nemám skoro žádné zkušenosti. Ale hledám dál.

uvítám veškeré nápady :)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Aha, Já tu hru neznám, ale na homepage se mi začal nahrávat flash, tak jsem myslel, že jde o webovku. V .NET lze vyfotit jakékoliv okno a v jakém kolik okně lze i clicknout... stačí znát jeho Handler...

Na internetu je spoustu návodů na to, můžete využít například http://www.developerfusion.com/code/4630... (nemám osobní zkušenost)

Kliknutí provedete jak jsem již psal. Na hledání obrázku v obrázku lze opět najít několik algoritmů.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback