Volání externí knihovny a GetProcAddress()   otázka

C#

Dobrý den,

prosím o radu. Stále mi nějak není pořádně jasné jak správně pracovat (sestavit příkaz) s voláním nějaké konkrétní funkce z externí knihovny.

V externí knihovně mám jedinou funkci, resp. metodu pro zobrazení MessageBoxu "MessageBoxShow()", kterou bych potřeboval zavolat.

LoadLibrary proběhlo úspěšně, ale GetProcAddress mi stále nejde. Problém je v tom, že pracuji s externím programem (vkládám do něj tu externí knihovnu) a nemohu tudíž celý proces debugovat.

předem děkuji

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Co je to za knihovnu, že volání řešíte takhle? Nešlo by to daleko lépe a bezbolestněji přes PInvoke nebo COM?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

omlouvám se, opoměl jsem uvést, že se jedná o volání z externí knihovny v C++, která je součástí programu třetí strany. Ta externí knihovna má být má vlastní a rozšiřovat tak funkce. Konkrétně pouze zápis dat do souboru. Samozřejmě nejraději bych v C#.

Bohužel, se nějak nedokáži zorientovat jak správně na to :-(

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Mrkněte sem, je to celkem hezky vysvětleno a popsáno.

http://www.codeguru.com/csharp/csharp/cs...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback