Co je API v C#   otázka

C#, Algoritmy, Microframework, WinAPI, .NET

Dobrý den

rád bych pochopil co je API a jak ho pouzivat v C#. Vím, že jexistuje API pro JAVU a programování pro ANDROID. Sice nechápu přesně co API je ale co jsem tak pochopil tak by se mělo jednat o soubor procedur, funkci, trid a protokolu asi a dalsi veci co nemam paru. A nevim zda je to presne ono. Proto bych rad kdyby by nekdo mohl zde napsat a schrnout do několika vet. (Co to je, O co se jedna, Jak stim popripadne pracovat a tak abych to pochopil :) )

Chapu C# programovani ale rad bych to pochopil do hloubky a tak. A to bez vysvetleni o co se jedna pujde tezko.

Takze moc dekuji vsem co mi poradi s timto problemem :)

Dekuji Vegan

(Prsoim blby komentare nechte stranou neznam tento problem a rad bych pochopil a zjistil jak stim pracovat :) )

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Chápeš C# programování, rád bys danou problematiku pochopil a zároveň máš zkušenost s blbými komentáři na tvé perfektní otázky, kterým jistě předcházela hromada investigativního hledání napříč webem.

Očekáváš tedy co ? Že si někdo dá tu práci aby formuloval API ze kterého si nic nevezmeš, ale nechtělo se ti hledat dostatečně jednoduchou odpověď se kterou by ses spokojil ?

Z toho co jsi tak pochopil jsi na slovo přesně opsal definici z wikipedie, ze které jsi to předpokládám taky odpapouškoval.

Takže, po 8 vteřinách mého hledání ti poskytnu dostatečné vysvětlení, které jsem převzal a upravil z webu zive.cz

API je prostě rozhraní, které si představ následujícím způsoben: Potřebuješ vykopat výkop, sám ho kopat fakt nebudeš a tak ti někdo dohodí na výkop 40 ukrajinců (doda ti databazi) a pak ti da slovnik s padesati vyrazy typu "doleva", "sirsi", "konec pauzy", "pouze litr vodky na osobu" (tedy da ti nejake API funkce, neco cim muzes tu bandu ukrajiců kterým nerozumíš ovladat). Ukrajinci šveholí mezi sebou, aby se krumpacem nezabili, a ty jim nerozumis, jenom obcas vydas nejaky pokyn ze slovniku, kterýmu rozumí všichni

V C# nejsem ani zdaleka tolik sebevědomý jako ty, co je API jsem nevěděl. Celá akce trvala 11 minut.

Není zač ty Vegan

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback