Rozlišení navštívených stránek   zodpovězená otázka

Algoritmy

Zdravim mám rss čtečku a chtěl bych aby hlásila že mám třeba 13 nepřečtených článků. Poté co na jeden kliknu tak aby se to změnilo na 12. Napadlo mě řešení že při kliknutí se adresa uloží do db a poté se otevře stránka s tím článkem. Takhle bych ale celkem hodně plnil db. Tak by mě zajímalo jestli je nějaká fce na zjištění jestli jsem na nějaké stránce byl. Prosím napište jakékoliv možné řešení které vás napadne :)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Celkem hodně plnil databázi? Pokud stažené články ukládáte do databáze, stačí si ke každému poznamenat datum, kdy byl přečten. To je pár bajtů.

Nebo kam ty stažené články ukládáte?

Zjistit, jestli jste na nějaké stránce byl, spolehlivě nejde. Každý prohlížeč si to ukládá jinam a navíc u nich můžete smazat historii, takže pak nepoznáte nic a najednou by se všechny položky označily jako nepřečtené.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Jenom procházím xml s články a vypisuji jejich název a odkaz na ně

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak si do toho XMLka poznamenejte, jestli jsou přečtené nebo ne, v tom přece není problém. Nebo to taháte přímo z webu a neukládáte stažené články na disk? V tom RSS feedu nebudou věčně...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback